Dievas

Matyti arba dievą garbinti – didelį, džiaugsmą ir laimingą gyvenimą;

Melstis ir prašyti ko nors Dievą - pasitenkinimą gyvenimu;

Dievą matyti ir su juo kalbėtis – reiškia didelį džiaugsmą;

Danguje Dievą matyti - būsi visuomet doras ir geras žmogus;

Dievą kalbant iš Dangaus matyti – klausyk bažnyčios pamokymų;

Dievui nusiskųsti dėl sunkaus gyvenimo – tau viskas seksis.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “Dievas

  1. Praeitą naktį sapnavau Dievą ar net keletą jų.. Buvo malonus jausmas (kalbėtis ir žiūrėti į jį..) , bet sapno pabaiga nuvylė – išvydau kraują.

  2. Sveiki..kaip manote, kas laukia Paskutinio Teismo diena puolusio angelo Liuciferio. Niekur nerandu.Kaip manote, ir ka skaitete apie tai? Kuo daugiau atsakymu, tuo daugiau zinios;)Kas skaitysite, parasykite savo nuomone.:)Dievo_vaikas..:);)

  3. Kaip kas laukia. Pragaro liepsnos ir amzinos kancios. Ne tik Liuciferio, bet ir visu netikinciu ar klaidingai tikinciu. Pvz, didzioji istvirkele, apsisiautusi purpuru ir raudonu drabuziu, auksu ir perlais, laikanti aukso taute – juk tai popiezius, Vatikanas. Daugeli zmoniu suklaidins, o jie ir klaidina, visi juk Vatikano valdzioj. Taip, kad laukia galas.

  4. nenusisnekek! Didzioji istvirkele tinka daug kam, kaip antai SSSR, Amerikai, Izraeliui. Zmones Vatikano valdzioj!!! kas per absurdas? Ar Vatikanas sodina i kaleima, jei kas nepaklusta jo valdziai, ar Vatikanas puola valstybes su ginklais, jei kuri nepaklusta Vatikano politikai?
    Ta didzioji istvirkele, galbut is vis dar net neisisteige!
    Prisiziuri mazvaikiai youtubes, ir poto mano viska zino, kaip bobules marazmus skleidzia.