Anyta

Anyta – Anyta sapne – nesukūrusiems šeimų šis sapnas reiškia vedybas, kurioms nepritars giminaičiai, o vedusiems – priekaištus, kad nesirūpina namais, yra pernelyg išlaidus;

Moterims sapnuoti sesers ar draugės anytą – apkalbos pakenks karjerai;

Bartis su uošve – jus išduos egoizmas;

Bučiuotis su uošve – liga, kurios patys neįveiksite. Šis sapnas gali reikšti ir nesugebėjimą pasirinkti tinkamus patarėjus, padėjėjus.

T.p. žr. Uošvis.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “Anyta

  1. Sapnavau anita ir buvusi,ji pasake kad jis myli mane,bet as kaskaip piktai suziurau i tai,kai ji pasake,as jo nekenciu pasakiau.

  2. Sapnavau mirusią anytą, kuri man liepė suvalgyti visą kugelį iš blėkos, kurio vidurys buvo išpjautas ir į jį man rodė su peiliu. Vėliau, gulėjau lovoje su dukra, o prie jos uošvienė. Lovoje ji gulėjo beveik per vidurį ir stengėsi mane išstumti iš jos. Dar vėliau gulėjau kitoje lovoje, kuriuo metu pajutau, kad kažkas ateina. Pažvelgusi pamačiau anytą stovinčią tarpduryje su kitu peiliu, ji jį pasidėjo ir išsitraukė dar kitą, kuris buvo tamsus ir mėsai kapoti, ji žiūrėjo į mane lyg su pašaipa. Aš išsigandusi šokau iš lovos ir bėgau per duris šaukdama: ,,Senele, ką tu darai?” Tada, bėgdama per vienas duris, atidariau dar kitas. Tuomet atsibudau realybėje. Gal galėtumėte paaiškintį ką reiškia šis sapnas? Vyras sakė, jog naktį kažką sušukau, dejavau. Buvo išsigandęs, nes galvojo, kad man blogai. Ačiū iš anksto už atsakymą!

  3. sapnavau kad mano draugas su kuriuo turime dukryte sapne liepe mums palikti namus ir pasake kad grysim cia kai jis tures mums ka pasiulyti.. as nepatikejau ir emiau plesytis verkti musti ji kad jis nebenori buti su mumis bet jis nekeite savo sprendimo. tuomet atejo jo mama ,puoliau ja kad ji viska zino ir man nieko nesako ,musiau ja verkdama per veida ,verkiau stipriai taip stipriai taip skaudziai kad net prabudau verkdama .. man buvo labai skaudu ..ka tai galetu reiksti