ŽMONA

Jeigu sapnuojate savo žmoną, vadinasi, Jūsų laukia nebaigti darbai ir barniai namuose. Žmoną su vaikais sapnuoti – viskas seksis. Jeigu sapne Jūsų žmona maloni, vadinasi, iš rizikingo sandėrio gausite pelną. Ją supykusią sapnuoti – džiugi nuotaika. Prie žmonos meilintis ar su ja gulėti – gyvensite pavyzdingą gyvenimą. Sapne su žmona bartis – nemalonus atsitikimas ar papeikimas. Žmoną sapne mušti – esate dar nesubrendęs, silpnas žmogus. Turėti sapne už Jus didesnę žmoną – pateksite į juokingą situaciją .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “ŽMONA

  1. Nespejau y lektuva ir oro uoste zmona prisipazino kad dulkinosi tris kartus su salia stovinciu ir besisypsanciu vyru

  2. Laba diena, jau kuri laika sapnuoju panasu sapna.Sapne matau kaip mano dabartinis vyras susitikineja,bendrauja su savo buvusia zmona, kai bandau jam pasakyti kad man tai nepatinka jis buna atzagarus ir grubus su manim o su ja svelnus,demesingas jai.Sapno metu isgyvenu skausma,verkiu viskas atrodo labai tikroviskai,ka tai galetu reiksti?Aciu

  3. savo vyro buvusia zmona,kad ji atvaziavo pas mus i kaima ir mano vyras kibino ja kalbino nors ji neatsake tuo paciu po to ji isejo is namu as ja vijausi norejau pakalbeti,bet ji bego nuo manes taip as jos ir nepavijau,gryzau puoliau vyra paprase jis skirybu as sutikau ir isvaziavau tada vel as grystu ziuriu jo masina ant kelio o masinoj policija uz vairo sedi paklausiau kur mano vyras jie man neatsake ir prabudau,ka tai galetu reiksti?