ŽMOGŽUDYS

Sapne matyti žmogžudžius – netektys arba nedraugų išpuoliai. Sapne matyti žudiką kruviną – Jūsų laukia nesėkmė. Su žmogžudžiais sapne grumtis – išsipildys Jūsų viltys. Jeigu sapnuojate, kad žmogžudys nori Jums smogti, vadinasi. Jūsų laukia didžiuliai išgyvenimai. Būti sapne žmogžudžio užpultam – galite netekti savo turto. Jeigu Jūs sapne žmogžudį užpuolate – gresia pavojus. Sapnuoti suimtą žmogžudį – nebegresia joks pavojus. Sapne nužudyti ginkluotą užpuoliką arba piktadarį – reikalų pasisekimas arba greitas kilimas karjeros laiptais. Jeigu sapne Jus nužudė, vadinasi, priešai daro viską, kad Jus pražudytų. Jeigu sapnuojate, kad Jūs ką nors nužudėte, tai Jūs dalyvausite gėdinguose įvykiuose, kurie suterš Jūsų vardą. Sapne regėti žmogžudystę reiškia liūdesį dėl piktadarių. Galbūt nelaimingas atsitikimas įvyks Jūsų akivaizdoje .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “ŽMOGŽUDYS

  1. Sapnavau, kad grizau su savo suniuku namo. Dar neiejusi pro duru slenkstcio, atsirado uz keliu metru kazkokia mergina su vilksuniu. Jinai pradejo sakyti norinti, kad as kenteciau ir mirciau. Paleido vilksuni, taciau as suspejau ieiti i namus. Begau uzrakinti visas imanomas duris. Tuomet priesais lango jinai stovejo su cukrine rankoke. Cukrine (o tai buvo mano cukrine) ismete tiesai i langa. Tuomet kazkas nutiko, kad man teko iseiti i lauka. Pradejai su ja grumtis. Jinai turejo tazeri, gnaibe, braizesi. Vienu zodziu buvo padariusi zaizdu. Taciau, kazkaip pavyko ja pastumti i sona ir vel ibegti i namus. Ieskojau savo telefono ir paskamvinau 112. Veliau atsibudau, nes supratau, kad tai tik sapnas.

  2. Atsiradau buvusioj mokykloj,nes bėgau nuo žmoniu kurie megino mane nužudyti. Šalia manes buvo nepažįstami žmones,bet sapne uos laikiau tėvais ir buvo dar nepažistamoji kuria laikiau sese. Mane jie saugojo ir vis mes uzmušdavome tuos kurie megino mane nužudyti. Buvo daug kraujo. Tuo tarpu atsirado dar du zmones kurie mums padejo. Ir galiausei sapno gale sesuo ileido viena zudika ir paklausiau kodel ji taip padare? ji atsake kad jai atsibodo visa tai ir ji nori mirti ir padave zudikui daug pinigu. As begau meginau atidaryti visas duris bet iskrisdavo rankena ir pagaliau pribegau prie atidarytu duru ir iejus uzsirakinau. Pabegau pro langa ir nubegus prie pagrindiniu duru kur stovejo mano “seima” jie pradejo begti su manimi ir prasibudau.