TRAUKINYS

Matyti sapne traukinį – geras ženklas. šis sapnas žada keliones. Sapne greitai važiuoti traukiniu reiškia, kad kelionėje veltui išleisite daug pinigų. Sapne matyti traukinį, kuris vos juda, nes nėra bėgių reiškia neramumus dėl reikalų, kurie vėliau duos turtus ir sėkmę. Pavėluoti į traukinį – nereikia panikuoti dar yra laiko Sapnuoti, kad suspėjote į traukinį, – Jums jau pasisekė. Jeigu sapne važiuodami traukimu supratote, jog važiuojate ne ten, kur Jums reikia, – nedideli nemalonumai darbe arba varginanti komandiruotė. Jeigu sapnuojate, kad gulite viršutiniame miegamojo vagono aukšte, vadinasi vyksite į kelionę su nemaloniais pakeleiviais. Važiuoti traukiniu ir iškristi iš jo, bet nelikti vienišam, sulaukti pagalbos reiškia, kad nereikia skubinti reikalų, viskas susitvarkys. Stengtis išlipti iš traukinio – baimė susidurti su realybe. Parvirtęs traukinys pranašauja gėdą ir nemalonumus. Sapnuoti prekinį traukinį – geros permainos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “TRAUKINYS

  1. O jeigu sapne traukinys lekia tiesiai į mane, bet ne bėgiais, o tiesiog atitrūkęs nuo žemės… Tame pačiame sapne taip pat dalyvauja viesulas… Bet abiejų išvengiu…