Sūnus

Sapnuoti savo sūnų – priminimas, kad reikia daugiau rūpintis šeimos reikalai.
Jeigu turite sūnų ir sapnuojate, kad jis gražus ir paklusnus – turėsite kuo didžiuotis ir laimė neapleis Jūsų namų.
Sapne matyti sulysusį ir nuliūdusį sūnų – reikia saugotis kažkokios nelaimės.
Sapne regėti nepaklusnų sūnų – savo mintis atskleisite tik patikimam žmogui;.
Jeigu motina sapnuoja, kad sūnus įkrito į šulinį ir ji girdi jo šauksmą – jos laukia didžiulė nelaimė; bet jeigu ji sūnų išgelbsti – nelaimė praeis pro šalį, šis sapnas įspėja būti atidesnei.
Jei sapnuojate kito žmogaus sūnų – reikia paklausyti protingo patarimo.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “Sūnus

  1. Esu nevedęs, vaiku neturiu. Sapnavau, kad turiu sūnu kūdiki ir jis dar labai mažas, o jau kalbėt pradėjo, net varda žinau – Vilius. Kitam epizode tas pats sūnus jau 18-os metu, o aš pas šeima klausiu, kaip nutiko, kad neatsimenu nieko nuo tada, kai jis pradėjo šnekėti ir dar bandžiau išsiaiškinti kiek man metu. Sūnaus veido aiškaus nebuvo.

  2. Sapnavau, kad sunu uzpuole moteris su peiliu ir gasdindama suzeide viena aki ir jis nebemate. Ka tai reiskia.

  3. Sapnavau, kad paskendo mano sunus. Turiu dar nesantuokini sunu ir ji sapnavau grazu. paskiau save griauziau kodel jo neprypazistu, kad reikejo anksciau pripazinti tai gal nebutu nuskendes manasis. Labai sapne save grauziau, del nesantuokinio sunaus ir gailejau beprotiskai paskendusio sunaus.

  4. nepirma karta maciau sapne savo sunu skestanti,ir ji laidojiau sapne paskuj maciau dukra ir sunu skestanciu ir nuskendusius bet nelaidojiau ir jie man visalaika kartojasi ka reiskia?