MĖSA

Sapne matyti kruviną mėsą reiškia didelį vargą ir nemalonias bylas. Regėti judančią mėsą – netikėtas bylos atnaujinimas. Jeigu moteris sapnuoja žalią mėsą, – patirs daug nemalonių įvykių, kol pasieks savo tikslą. Jeigu parduotuvėje matote daug mėsos ir norite jos nusipirkti, bet dėl pinigų stokos ar dėl kitų priežasčių neperkate, – išvengsite ligos. Pirkti paukštieną – saugokitės ligos. Kapoti mėsą kirviu – greit teks dalyvauti nemalonioje byloje. Mėsą ant stalo pjaustyti – teks dalyvauti baudžiamosios bylos nagrinėjime. Mėsą virti arba kepti – geidulių patenkinimas. Jeigu moteris sapne regi pagamintą patiekalą iš mėsos, vadinasi, kiti pasieks aukštumas, apie kurias ji svajojo. Valgyti su apetitu keptą ar virtą mėsą – Jūsų gražios svajonės neišsipildys. Valgyti kiaulieną – prasigyvensite. Valgyti seną mėsą – nelaimės ir nuotykiai. Sapne valgyti žalią mėsą reiškia ligą. Žmogaus mėsa – pažeminimas, bet nėščiai moteriai tai geras sapnas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “MĖSA

  1. mano mam sapnavo kad mano prosenele papjove karve ir isdalino ja su krauju visiems , zalia mesa ir dideliais gabalais.. ka gali tai reiksti?