Durų skambutis

Durų skambutis – Jeigu sapne išgirdote, kaip kažkas skambina į jūsų duris, tai toks sapnas reiškia, kad jūs netikėtai sulauksite malonių žinių, tačiau jūsų darbuose galimi kai kurie sunkumai. Sapnas taip pat gali perspėti apie kažkokio jūsų artimo žmogaus ligą, kurį turėsite rūpestingai prižiūrėti.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “Durų skambutis

  1. Sapnavau jog esu prie savo buvusio vaikino buto durų ir paskambinau į duris nors jis neturi skambučio ant durų ir skambučio aš negirdėjau. Jis man jas atidarė ir įsileido aš tik šiek tiek įžengiau į butą bet nuo slenkščio toliau neoajudėjau. Jis atrodė išsigandęs ir pasimetęs

  2. Sveiki,
    Labai keistas sapnas suintfrigavo vidury nakties.

    Pradzioje atrodo, kad guliu lovoj savo, bet nejudu, tamsu nieko nematau, lyg ir kazkas kalba, bet nesuprantamus dalykus apie praeiti lyg tai butu priekaistai, lyg tai man, bet del kitu zmoniu.

    Tada viskas pasikeicia ir as ruosiuos kelionei. Labai nelogiskai, bet kelionei ruosiuosi lauke ir veiksmas prasideda nuo to, kad ismetu senus filmu kompaktus, tada viskas labai sutemsta, as kazkam pasakau, kad vaziuosiu ir pradedu kraut daiktus.. bet as nieko nematau, telfonu bandau sviest, ekranas genda, temsta, prozektorius neveikia.. tada pavyksta siek tiek pasisviest ant stalo pinigine, akiniai ir raktai, paimu akinius ir uzsikisu prieki viena kojale uz maikutes ir staiga vel viskas keiciasi, skambutis i duris, as begu atidaryt, bet kolidorui kazkokia kliutis, negaliu praeit, is kito kambario iseina mano draugas ir ziuri kas prie duru, as bandau klausti kas, bet man sunku kalbet. As paklausiu, o man keistu balsu atsako, kad stt. Nieko nesuprantu, pasakau, kad nakti nera ka cia veikt, pasako, kad jie susitare, kad dabar butent atvykt. Tada klausiu su kuo susitare, draugo nebera, niekas neatsako ir 3nakties nubundu.

    Nesuprsntu, ka tai galetu reiksti, ka as sau noriu pasakyt..?